wtorek, 20 listopada 2007

Z pamiętnika NN

Środa, 24.09
Wbrew czarnym prognozom naszych ojców, Unia Europejska w niczym nie ograniczyła polskiej suwerenności. Produkcja oscypków według normy ISO-9001/287/2012/13 toczy się pełną parą: zachowują one swój tradycyjny sześcienny kształt, zieloną barwę oraz smak czekolady.

Piątek, 26.09
Dziś rano złapała mnie Ochotnicza Rezerwa Policji Obywatelskiej. Miałem na sobie zbyt cienkie skarpetki, co grozi przeziębieniem i obciążeniem budżetu Ministerstwa Zdrowia i Eutanazji. Zapłaciłem grzywnę. Dobrze, że mnie nie spałowali albo porazili prądem...

Sobota, 27.09
Na sobotniej Mszy Świętej nasz rabin zwrócił uwagę na konieczność dokonywania dobrowolnych wpłat na potrzeby armii Izraela w wysokości przynajmniej 15% dochodów brutto. Niestety, niektórzy zaniedbują ten odwieczny chrześcijański obowiązek. Jak oni sobie wyobrażają własne zbawienie?

Niedziela, 28.09
Doroczne obchody Dnia Walki z Antysemityzmem zgromadziły miliony ludzi. Premier Eurolandu Polen, Mosze Zimmermann, wygłosił wzruszające przemówienie o prześladowaniach mniejszości żydowskiej i jak temu można zaradzić.

Wtorek, 30.09
W "Gazecie Najwyborczej", jedynej gazecie ukazującej się w Eurolandzie Polen, szalenie ciekawy artykuł o wolności prasy i wpływie konkurencji na podnoszenie jej poziomu.

Brak komentarzy: