poniedziałek, 29 października 2007

Eurokościół

Gdy papież, Jego Świątobliwość Joschka I, zreformował Kościół zgodnie ze znakami czasu, katolicyzm stał się państwową religią Unii Europejskiej. Świątynie były pełne po brzegi, a rozmodlone tłumy nie szczędziły hojnych datków na Ministerstwo Przebudowy Społeczeństwa i na pozarządowe organizacje, jak np. "Eutanazja Po Pięćdziesiątce" czy "Przymusowa Aborcja dla Żeńskich Osób Asocjalnych".

Tak więc i ciotka Frania wybrała się, jak zwykle w sobotę, na Mszę Świętą. W kościele na centralnym miejscu stała Menora, wokół której krążyły tanecznie kapłanki, śpiewając pieśni o Holocauście. Wszyscy mieli na głowach jarmułki.

Msza rozpoczęła się tradycyjnie modlitwą o wtrącenie wszystkich Polaków do piekła za to, iż obrazili proroka Icka Blumsztajna. W środku Mszy odmówiono modlitwę "O zapamiętanie", w której ponownie proszono Boga, aby wtrącił Polaków do piekła i żeby sobie dobrze zapamiętał, iż chodzi o piekło, a nie o - nie daj Boże - czyściec. Potem nastąpiły tańce nagich ministrantek i ministrantów, w trakcie których spontanicznie odbyto kilka sakralnych stosunków płciowych, oczywiście z prezerwatywą. I wreszcie na zakończenie ponownie zwrócono się z prośbą do Boga, aby już dłużej nie zwlekał, tylko czym prędzej pokarał tych Polaków ogniem piekielnym.

Ciotka wróciła, jak zwykle, bardzo wzruszona. Cieszyła się, iż Kościół powrócił do korzeni.

Brak komentarzy: